Voetbalquiz wederom weer groot succes!

V.V.Kockengen - een boeren club met allure

Nieuws ga naar Nieuws overzicht

Voetbalquiz wederom weer groot succes!

Op donderdagavond 21 december was het weer zover. De voetbalquiz, onder leiding van Juran, was weer in de voetbalkantine. Alle seniorenleden en vrienden van onze mooie voetbalclub konden zich opgeven in 2-tallen. Er hadden zich 24 koppels aangemeld, dus de kantine was goed gevuld.

De vragenrondes gingen over (oud) profvoetballers, profclubs, stadions, WK en EK (ook het laatste EK van de Oranje Leeuwinnen). Er konden totaal 113 punten worden gehaald als je alle vragen goed had. Al snel bleek dat de quiz, nog best lastig was, ondanks de vragen recenter waren dan afgelopen jaren.

De spanning, over welk koppel 1e zou worden, was tot in de laatste ronde voelbaar. Nadat de laatste rondes geteld waren, was de nummer 1 bekend, alleen de nummer 2 en 3 waren gelijk geëindigd. Doormiddel van een shoot-out vraag werd de uiteindelijke nummer 2 bepaald.

De eindstand:

  1. Dirk – Jan Brouwer en Dirk – Jan Ruiter 56 punten
  2. Gerco Romijn en Wilbert van Zutphen 55 punten
  3. Erik de Hoop en Mike van Akkeren 55 punten
  4. Jeroen Meiburg en Bart Nab 52 punten
  5. Metin Tura en Guido Verlooy 50 punten

 

De prijzen voor de podiumplaatsen zijn gesponsord door:

  • Slagerij Henk Langelaar
  • Spariblijn De lachende Ruiter
  • Bakkerij De Rooster

 

Sponsors bedankt!

Nog een woord van dank aan de volgende mensen:

Soraya en Ramona (de barvrouwen)

Nico en Koos (het nakijken van de antwoordbladen)

Daan Koot en Roy van Lith (het nakijken op fouten in de quiz en het uitlenen van de voetbalboeken met vragen)

 

En iedereen bedankt voor het meedoen en alle positieve reacties.

Volgend jaar zal ik proberen de quiz nog makkelijker te maken 😉

Contactgegevens

Sportpark "Niek Hilhorst"
Wagendijk 68,
3628 ET Kockengen.
Telefoon:0346-241637
E-mail: info@vvkockengen

Postadres:
p/a Kerkweg 134
3628AS Kockengen

Over V.V.Kockengen

Uitgangspunt van onze vereniging is iedereen, jong en oud, plezier te laten beleven aan het uitoefenen van de voetbalsport. Vrijwilligers en gediplomeerde trainers zorgen er voor dat de allerjongsten, zowel meisjes als jongens, de beginselen van het voetballen worden bijgebracht en streven ernaar dat bij de oudere jeugd een zo hoog mogelijk spelniveau wordt bereikt.

Copyright © 2018 VVKockengen