V.V. Kockengen helpt mee tijdens Koningsspelen in Breukelen

V.V.Kockengen - een boeren club met allure

Nieuws ga naar Nieuws overzicht

V.V. Kockengen helpt mee tijdens Koningsspelen in Breukelen

De Koningsspelen stonden/staan ook dit jaar weer op het programma in Nederland. De 7e editie van het evenement, waarbij kinderen gestimuleerd worden om gezond te eten en veel te bewegen, werd afgelopen donderdag ook op De Bijenschans in Breukelen georganiseerd. Omdat de plaatselijke clubs door het grote aantal leerlingen in Breukelen niet alle klassen konden begeleiden, was Kockengen gevraagd of zij konden ondersteunen. Uiteraard gaf Kockengen hier gehoor aan en het vaardigde aanvoerder van het eerste elftal, Ronnie Hilhorst, af om een voetbaltraining te geven aan de kinderen van de groepen 3 en 4. In totaal leerden 36 leerlingen om te passen en te dribbelen en uiteraard werd er afgesloten met spannende partijtjes. Ondanks de hitte deden alle kinderen hard hun best en was het een geslaagde ochtend, waarbij naast voetbal ook nog korfbal en estafettespelletjes de revue passeerden.

Contactgegevens

Sportpark "Niek Hilhorst"
Wagendijk 68,
3628 ET Kockengen.
Telefoon:0346-241637
E-mail: info@vvkockengen

Postadres:
p/a Kerkweg 134
3628AS Kockengen

Over V.V.Kockengen

Uitgangspunt van onze vereniging is iedereen, jong en oud, plezier te laten beleven aan het uitoefenen van de voetbalsport. Vrijwilligers en gediplomeerde trainers zorgen er voor dat de allerjongsten, zowel meisjes als jongens, de beginselen van het voetballen worden bijgebracht en streven ernaar dat bij de oudere jeugd een zo hoog mogelijk spelniveau wordt bereikt.

Copyright © 2018 VVKockengen