Met spoed gezocht: Verzorger/sportmasseur m/v

V.V.Kockengen - een boeren club met allure

Nieuws ga naar Nieuws overzicht

Met spoed gezocht: Verzorger/sportmasseur m/v

Vacature: Verzorger/sportmasseur/fysiotherapeut i/o m/v

V.V.Kockengen is een dorpsclub waarbij prestaties en gezelligheid hoog in het vaandel staan. Het eerste elftal is uitkomend in de 3e klasse zaterdag. Wij zijn met onmiddellijke ingang op zoek naar een verzorger/sportmasseur m/v, voor de begeleiding van het eerste elftal op de zaterdag.

 

Wij vragen een verzorger die:

  • Affiniteit heeft met voetbal.
  • Het leuk vindt om nauw betrokken te zijn bij de selectie van V.V.Kockengen.
  • Een enthousiaste instelling heeft.

 

Functieomschrijving:

Als verzorger/sportmasseur houd je je bezig met het verzorgen van de spelers voor en tijdens de wedstrijden op zaterdagmiddag. Tapen en masseren.

 

Wat bieden wij:

De mogelijkheid om ervaring op te doen in de begeleiding van een selectie. De faciliteiten welke nodig zijn om de werkzaamheden goed te kunnen uitvoeren. Een passende vergoeding voor je werkzaamheden.

 

Ben jij de enthousiaste en betrokken verzorger die wij zoeken? En pas je in dit profiel?

Neem dan contact op met Koos Blom, via 06 – 51869260

Contactgegevens

Sportpark "Niek Hilhorst"
Wagendijk 68,
3628 ET Kockengen.
Telefoon:0346-241637
E-mail: info@vvkockengen

Postadres:
p/a Kerkweg 134
3628AS Kockengen

Over V.V.Kockengen

Uitgangspunt van onze vereniging is iedereen, jong en oud, plezier te laten beleven aan het uitoefenen van de voetbalsport. Vrijwilligers en gediplomeerde trainers zorgen er voor dat de allerjongsten, zowel meisjes als jongens, de beginselen van het voetballen worden bijgebracht en streven ernaar dat bij de oudere jeugd een zo hoog mogelijk spelniveau wordt bereikt.

Copyright © 2018 VVKockengen