Rico de Vries naar V.V. Kockengen

V.V.Kockengen - een boeren club met allure

Nieuws ga naar Nieuws overzicht

Rico de Vries naar V.V. Kockengen

Voor het komend seizoen heeft V.V.Kockengen zich versterkt met Rico de Vries, hij is een middenvelder, technisch goed onderlegd. Rico komt uit Amersfoort en gaat zich in Kockengen vestigen. Voorheen heeft hij bij Nieuwland en recentelijk bij Hoogland gevoetbald. Helemaal vreemd is hij niet, hij traint al een tijdje mee met de selectie. Wij wensen Rico veel plezier en succes toe bij V.V.Kockengen

Contactgegevens

Sportpark "Niek Hilhorst"
Wagendijk 68,
3628 ET Kockengen.
Telefoon:0346-241637
E-mail: info@vvkockengen

Postadres:
p/a Kerkweg 134
3628AS Kockengen

Over V.V.Kockengen

Uitgangspunt van onze vereniging is iedereen, jong en oud, plezier te laten beleven aan het uitoefenen van de voetbalsport. Vrijwilligers en gediplomeerde trainers zorgen er voor dat de allerjongsten, zowel meisjes als jongens, de beginselen van het voetballen worden bijgebracht en streven ernaar dat bij de oudere jeugd een zo hoog mogelijk spelniveau wordt bereikt.

Copyright © 2018 VVKockengen