Pupil van de Week: Matthijs van Vliet

V.V.Kockengen - een boeren club met allure

Nieuws ga naar Nieuws overzicht

Pupil van de Week: Matthijs van Vliet

Matthijs van Vliet van de JO 9-2 was vorige week zaterdag Pupil van de Week en mocht deel uitmaken van het 1e elftal. Hij mocht bij de teambespreking zijn in de kleedkamer en heeft de warming-up met de spelers meegedaan. Daarna mocht Matthijs plaatsnemen op de bank naast de coaches om zo de wedstrijd van dichtbij mee te maken. Hij wilde graag op de foto met zijn favoriete speler Erik de Hoop.

Na de wedstrijd kreeg Matthijs een Pupil-van-de-Week-bal die is gesponsord door de Club van 52.

Contactgegevens

Sportpark "Niek Hilhorst"
Wagendijk 68,
3628 ET Kockengen.
Telefoon:0346-241637
E-mail: info@vvkockengen

Postadres:
p/a Kerkweg 134
3628AS Kockengen

Over V.V.Kockengen

Uitgangspunt van onze vereniging is iedereen, jong en oud, plezier te laten beleven aan het uitoefenen van de voetbalsport. Vrijwilligers en gediplomeerde trainers zorgen er voor dat de allerjongsten, zowel meisjes als jongens, de beginselen van het voetballen worden bijgebracht en streven ernaar dat bij de oudere jeugd een zo hoog mogelijk spelniveau wordt bereikt.

Copyright © 2018 VVKockengen