Jelmer Versloot naar V.V. Kockengen

V.V.Kockengen - een boeren club met allure

Nieuws ga naar Nieuws overzicht

Jelmer Versloot naar V.V. Kockengen

Voor het komend seizoen heeft Kockengen zich versterkt met Jelmer Versloot. Jelmer heeft van 2005 t/m 2015 in de jeugd van V.V.Kockengen gespeeld. Vanaf seizoen 2015-2016 t/m dit seizoen heeft hij de jeugdopleiding van Sportlust doorlopen en in de hoogste jeugdelftallen gespeeld. Jelmer is technisch zeer begaafde middenvelder en “ziet het spelletje goed”. Jelmer van harte welkom terug en veel plezier en succes V.V.Kockengen

Contactgegevens

Sportpark "Niek Hilhorst"
Wagendijk 68,
3628 ET Kockengen.
Telefoon:0346-241637
E-mail: info@vvkockengen

Postadres:
p/a Kerkweg 134
3628AS Kockengen

Over V.V.Kockengen

Uitgangspunt van onze vereniging is iedereen, jong en oud, plezier te laten beleven aan het uitoefenen van de voetbalsport. Vrijwilligers en gediplomeerde trainers zorgen er voor dat de allerjongsten, zowel meisjes als jongens, de beginselen van het voetballen worden bijgebracht en streven ernaar dat bij de oudere jeugd een zo hoog mogelijk spelniveau wordt bereikt.

Copyright © 2018 VVKockengen