Geraniumactie op 11 en 12 mei!

V.V.Kockengen - een boeren club met allure

Nieuws ga naar Nieuws overzicht

Geraniumactie op 11 en 12 mei!

Op vrijdag 11 mei van 10.00-18.00 uur en op zaterdag 12 mei van 9.00-15.00 uur staan wij weer op het Driestammenplein met A Kwaliteit geraniums rechtstreeks van de kweker. Nieuw dit jaar de uitbundige zomerbloeier de Spaanse Margriet en de Million Bells. Ook voor uw potgrond kunt u weer bij ons terecht.

Wilt u bestellen? Vul dan het bestelformulier in.

Deze kunt u inleveren bij de Coop Romijn, Driestammenweg 3 in Kockengen. U kunt ook een mail sturen naar: geraniums@vvkockengen.nl met de gewenste aantallen en kleuren. De bestellingen zullen zaterdag tussen 9.00 en 12.00 worden thuisbezorgd.

U kunt uw bestelling doormailen of inleveren tot en met zaterdag 5 mei.

Belangrijk: We komen dit jaar niet huis-aan-huis in de buitengebieden. Dus kom langs op het Driestammenplein!

 

Contactgegevens

Sportpark "Niek Hilhorst"
Wagendijk 68,
3628 ET Kockengen.
Telefoon:0346-241637
E-mail: info@vvkockengen

Postadres:
p/a Kerkweg 134
3628AS Kockengen

Over V.V.Kockengen

Uitgangspunt van onze vereniging is iedereen, jong en oud, plezier te laten beleven aan het uitoefenen van de voetbalsport. Vrijwilligers en gediplomeerde trainers zorgen er voor dat de allerjongsten, zowel meisjes als jongens, de beginselen van het voetballen worden bijgebracht en streven ernaar dat bij de oudere jeugd een zo hoog mogelijk spelniveau wordt bereikt.

Copyright © 2018 VVKockengen