19 november 2011
V.V. Kockengen-Eemnes 0-0
(wedstrijdfoto's)
Het publiek heeft op zaterdagmiddag 19 november naar een boeiende wedstrijd kunnen kijken, waar echter geen overwinnaar uit te voorschijn is gekomen. Vooraf werd er al over gesproken dat het voor Kockengen een wedstrijd was van afhaken of aanhaken. Door dit gelijke spel is de kloof van 5 punten tussen Kockengen en Eemnes onveranderd gebleven. Daarentegen won Bloemenkwartier verrassend de uitwedstrijd bij FC Hilversum, waardoor Kockengen de negende plaats nu deelt met de ploeg uit Hilversum en VIOD uit Tienhoven. Van afhaken is vooralsnog geen sprake, maar de uitgesproken kans om wat dichterbij de eerste acht teams te komen, die heeft kockengen vandaag helaas laten liggen.

Verslag wedstrijd:
Afgelopen zaterdag kwam Eemnes op bezoek in Kockengen. Kockengen dat een goede reeks neergezet had met winst op Bloemenkwartier en VIOD, begon sterk aan het duel. Eemnes zakte in en loerde op de counter, terwijl Kockengen het spel maakte en sterk was in de duels. Zo nu en dan kwam Eemnes met de snelle spitsen eruit maar de verdediging van Kockengen had hier weinig moeite mee. De gevaarlijkste man aan Kockengen-zijde was Edwin Zeldenrijk , die na de twee goals van vorige week ook de eerste helft een ijzersterke pot speelde. Toch waren er geen echte grote kansen aan beide kanten in de eerste helft.
De tweede helft kroop Eemnes wat meer uit hun schulp en werd ook de verdediging van Kockengen onder druk gezet. Eemnes won steeds vaker de strijd op het middenveld en juist door het warrig fluiten van de scheidsrechter, kreeg ook Eemnes kleine kansen.
Met Niels Lauwers en Jeroen van Ginderen in het veld probeerde trainer Herman Verrips dreiging naar voren te houden.
De grootste kans was direct voor Jeroen, die maar 5 minuten in het veld stond na opnieuw een hamstringblessure, alleen kopte hij van dichtbij in de handen van de keeper. Hierdoor bleef de stand hetzelfde waarmee er begonnen werd, 0-0.
A.s. zaterdag is Kockengen vrij, maar die week erop komt buurman Hertha uit Vinkeveen op bezoek op het sportpark Niek Hilhorst.
(Klik hier voor nog meer foto's)
Stand West 1 vierde klas d
Voorbeschouwing:
Koning winter is ons land aan het binnentreden. Dit is natuurlijk niet anders dan andere jaren, maar voor de vele voetballers onder ons zijn dit toch onzekere tijden. De schoenen liggen vaak al gepoetst in de tas te wachten op zaterdagmorgen, het is dan alleen nog even naar pagina "603" van teletekst om te kijken of er niets is afgelast. Gelukkig voor de Kockenezen zal de melding "afgelast" steeds minder in de oren klinken in de toekomst. V.V. Kockengen heeft namelijk de luxe dat het beschikt over een all-weather kunstgrasveld.
Zaterdag 19 november a.s. zal dit veld betreden worden voor weer een wedstrijd van het vlaggenschip van de club. Maar voor we vooruit kijken, blikken we even terug. Vorige week ging de selectie op bezoek bij VIOD uit Tienhoven. Het was een zware wedstrijd met vele kansen aan beide zijden, maar mede door twee doelpunten van matchwinner Edwin Zeldenrijk staat V.V. Kockengen op een verdiende 10e plaats.
Vandaag komt S.V. Eemnes op bezoek op sportpark "Niek Hilhorst". De tegenstander van vandaag heeft afgelopen week een goed resultaat behaald door van Hertha uit Vinkeveen te winnen. Vandaag zal er een zware kluif klaar liggen voor de bezoekers, want Kockengen is gebrand op een goed resultaat. V.V. Kockengen wenst alle bezoekers een sportieve middag toe op sportpark "Niek Hilhorst".
Pupil van de week: Matthijs van Rijn
Spelers:
1. Wilbert van Zutphen
2. Gerco Romijn
3. Andre Berger
4. Mark Coljee
5. Ronald Berger
6. Ronnie Hilhorst
7. Rico Hoogendoorn
8. Stefan Berger
9. Edwin Zeldenrijk
10. Henry Versteegh
11. Frank Vermeulen
12. Niels Lauwers
13. Jeroen van Ginderen
14. Cees Langelaar
17. John de Bruin
Trainer Herman Verrips
Leider Koos Blom
Verzorger Frank de Haan
Grensrechter Juran Hilhorst
Programma en stand West 1 vierde klas d: Zie
www.hollandsevelden.nl
Balsponsor: Leen van Dam (Zie bijlage)
Speler van het jaar:
1. Gerco Romijn 17
2. Bastian Schoondermark 15
3. Ronald Berger 12
4. Stefan Berger 11
5. Ronnie Hilhorst 11