Kockengen E2 verliest van
koploper Zwaluwen Utrecht E5
Op zaterdag 12 november speelde VV Kockengen E2 thuis, tegen de koploper in de competitie Zwaluwen Utrecht E5. Het was zaterdag een genot om te spelen op het schitterde nieuwe kunstgrasveld op een zonovergoten sportpark Hilhorst.
Hoewel Zwaluwen sterk aan de leiding gaat in de competitie, keek Kockengen E2 zoals altijd optimistisch uit naar de wedstrijd. Dit bleek tijdens de eerste helft van de wedstrijd niet onterecht. Hoewel bij rust Zwaluwen leidde met 0-2, had het net zo goed 3-2 voor Kockengen kunnen zijn. Helaas verzuimde Kockengen om een aantal opgelegde kansen voor het doel af te ronden.
Gedurende de tweede helft bleek de achterstand niet meer in te lopen. Hoewel Kockengen nog een knap tegendoelpunt scoorde, liep Zwaluwen verder uit. Uiteindelijk werd het 1-5. Een verdiende, enigszins geflatteerde overwinning voor Zwaluwen Utrecht.